Jump to content

Penzion Na Hradčanech

Apartman Exclusive :

Exclusivní byt s luxusní, plně vybavenou a všemi spotřebiči zařízenou kuchyní s jídelnou, ložnicí s krásnou a pohodlnou manželskou postelí a satelitní televizí. Další dvě plnohodnotné postele jsou v obývacím pokoji, ve kterém je i rozkládací sedací souprava na ktaré se vyspí i dva lidi.  Z pohodlné sedací soupravy můžete v prostorném obývacím pokoji sledovat satelitní televizi, nebo poslouchat rádio. Hned vedle ložnice se nachází krásná, nová koupelna. Sluníčka, nebo stínu si můžete užívat na markýzou zastíněnou terasou s křesílky a stolem ze které je nádherný výhled na zahradu v anglickém stylu, řeku, splav, starý mlýn, skály a hradby města. Jen několik schodů odděluje terasu od udržované zahrady, kde je možnost grilování, opékání vuřtů, posezení, opalování, nebo hraní her.

Pokoj č. 1

Útulný dvoulůžkový pokoj v přízemí s manželskou postelí, skříní, komodou, televizí a vlastní koupelnou s wc.

Apartmán č. 2

Prostorný apartmán tvoří ložnice s manželskou postelí, obývací částí kde je možnost rozložit gauč ze kterého se stane plnohodnotná manželská postel, prostornou kopelnou s vanou, sprchou a wc. Samozřejmostí je satelitní televize a lednice na pokoji. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka. Přímo z ložnice je přístup na rozlehlou terasu s posezením, vhodnou na siestu s kávou, vínem nebo jen na rozjímání z výhledu na řeku, splav, starý mlýn, skály a hradby města a  udržovanou zahradu v anglickém stylu, kde je možnost grilování, opékání vuřtů, posezení, opalování, nebo hraní her.

Pokoj č. 3

 

Světlý pokoj s manželskou postelí, sedací pohovkou, skříní a komodou na které stojí satelitní televize, vlastní koupelnou s wc. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka. Přímo z ložnice je přístup na rozlehlou terasu s posezením, vhodnou na siestu s kávou, vínem nebo jen na rozjímání z výhledu na řeku, splav, starý mlýn, skály a hradby města a  udržovanou zahradu v anglickém stylu, kde je možnost grilování, opékání vuřtů, posezení, opalování, nebo hraní her. ( možnost přidání jednoho lůžka )

Apartmán č. 4

Prostorný apartman, který je tvořen ložnicí s manželskou postelí, obývací částí, kde je možnost rozložit gauč ze kterého se stane plnohodnotná manželská postel, prostornou koupelnou se sprchou a wc. Samozřejmostí je satelitní televize a lednice na pokoji. Hned před vchodovými dveřmi do pokoje je jídelna a plně zařízená kuchyňka.

Kontaktní informace

PRIPON, s.r.o.
Na Hradčanech 1095
Nové Město nad Metují
Česká republika
IČ:
DIČ