Jump to content

Naše služby

Nabízíme ubytování v pěti stylově vybavených apartmánech s koupelnou, terasou, lednicí, satelitní televizí a terasou s nádherným výhledem na hradby města. K dispozici společná jídelna, plně zařízená a vybavená kuchyně. V areálu prostorné terasovité zahrady Vám nabízíme pro chvíle pohody trávníky ke společenským hrám, možný vstup přímo z našeho pozemku do řeky Metuje(vodní sporty), posezení pod pergolou porostlou růžemi a vinou révou. Posezení u bezpečného tábořiště(opékání buřtů,rožnění) a různá malebná zákoutí k posezení.

Na přání Vám připravíme čerstvou snídani.

Vybavení objektu

Vybavení objektu Penzion jistě nedělá svému označení ***,žádnou hanbu. Celozděná budova, zateplená termofasádou, poskytuje pohodlné, dobře klimatizované bydlení. Apartmány jsou prostorné s obývací částí, ložnicí a prostornou koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou. K dispozici je i kuchyňský kout s jídelnou. Dům byl navržen do svahu a jeho hostinské pokoje jsou na východojižní straně, takže sluníčko svítí celý den.

Parkování

ParkováníParkovat může několik vozů,na naší rozlehlé zahradě s vlastní příjezdovou cestou..

Pokoje 

Apartmány jsou zcela pod uzavřením. Každý apartmán je rozdělen na koupelnu s toaletou, samostatnou obývací část a ložnici. V ložnici je manželská postel, skříň, úložné prostory, pohodlný rozkládací gauč a posezení. Barevná televize s dig.satelitním vysíláním, bezplatná wifi přípojka na internet, lednička s mrazákem. U dvou apartmánů je vstup na prostornou terasu s posezením, nočním osvětlením dekorovaný živými okrasnými květy a překrásným výhleden na skálu a hradby města, starý mlýn, řeku Metuji a splav.

Penzion Na Hradčanech

PRIPON, s.r.o.
Na Hradčanech 1095
Nové Město nad Metují
Česká republika
IČ:
DIČ